Zdravé a trvalé hubnutí

Zdravé a trvalé hubnutí

Jak zdravě zhubnout? | Nutriční ordinace

Podstatou procesu jak zdravě zhubnout je, aby tělo přestalo přemýšlet úsporně. Jedině tak ztratí důvod držet si zásobu tuků na horší časy. Zdravého hubnutí dosáhne většina klientů paradoxně až v okamžiku, kdy trvale zvýší příjem energie z jídla. Celý úspěch spočívá v tom, abyste věděli, co, kdy a v jakém množství máte konzumovat. A věřte, jídla je skutečně dost, než si vůbec myslíte. Jídelníček se tvoří pouze za pomoci běžně dostupných potravin.

O hubnutí koluje mnoho mýtů a omylů. Lidé se tak dopouštějí mnoha chyb pramenících z neznalosti. Internet je plný takových informací a polopravd. Je proto potřeba být velmi obezřetný a raději vše konzultovat s odborníkem.

Nedržte nesmyslné diety, zbytečně se jimi trápíte a většinou bez výsledků! Proto je k nalezení tolik diet, které lidé střídají doslova jako ponožky. Pokud však tělo donutíte zhubnout, většina z vás se jistě setkala s následným a velmi rychlým jo-jo efektem, který je naprosto logickým vyústěním dietních režimů. U mých principů zdravého stravování a hubnutí lidé zůstávají a pokud jej dodržují (i s malými prohřešky se počítá), výsledků dosahují… Jsou tak inspirací pro své blízké, kterým také velmi rád pomohu.

Dejte svému tělu vše, co potřebuje, aby správně fungovalo. Dopřejte mu pravidelnost, vyváženost, správný příjem energie a dostatečný přísun vody.

Obrovskou chybou je zaměřit svou pozornost jen na svou hmotnost. Sledujte tvar postavy a jednotlivé partie.

Budete-li dodržovat mé rady, jak správně zhubnout, sami uvidíte, že snížit trvale v pase obvod o 10 cm za 3 měsíce, je velmi reálné. Bude vás to bavit a hlavně, budete se skvěle cítit. Jakmile získáte kýženou postavu, jídelníček se upraví tak, abyste si vše byli schopni dlouhodobě udržet.

Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci...