Sestavení jídelníčku

Sestavení jídelníčku

Naučte se správně sestavit jídelníček

Za naprostou prioritu mého výživového poradenství považuji, že učím klienty vytvářet si své vlastní zdravé jídelníčky za pomoci běžně dostupných potravin. Na začátku spolupráce dostanete 14 ukázkových jídelníčků, aby každý měl inspiraci, jak to má vypadat a na co si dát pozor. Bohužel žádný poradce nemůže vědět, co klientům chutná, jaké potraviny chtějí mezi sebou kombinovat, jak často, v kterou denní dobu atd. Pokud si jídelníčky budete schopni sami sestavit, máte vyhráno.

Moji klienti v rámci služby Sestavení jídelníčku obdrží přístup do speciální aplikace pro tvorbu jídelníčků. Naučíte se používat různé potraviny a vytvářet tak pestré jídelníčky plné rozmanitých chutí. Dokonce se budete moci inspirovat jídelníčky, které vytvořili ostatní klienti a aplikace vám je automaticky přepočítá přímo na vaše hodnoty. V databázi máme tisíce takových jídelníčků. Uvidíte, to vás bude bavit a změnu si budete doslova užívat. 

Sestavte si vyvážený jídelníček s odpovídajícím množstvím bílkovin, sacharidů, tuků a přijaté energie. Jen takový jídelníček zabrání pocitu hladu a nepříjemným chutím na sladké. Jen se správným jídelníčkem můžete účinně bojovat s nadváhou a uspět.

„Aby se tělo mohlo obezitě bránit, je zapotřebí hodně jíst“ Šimek a Grosmann, Návštěvní den

Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci...