O mně

O mně

Nutriční specialista jsem od roku 2000 a nabízím odborné služby v oboru výživového poradenství. 

Více jak 6500 klientů jsem naučil co jíst, kdy a v jakém množství, aby se udrželi nejen v dobré tělesné i psychické kondici, ale především zredukovali svůj tělesný tuk a snížili metabolický věk. 

Dnešní doba je hektická. Většinu času věnujeme práci, rodině, dalším povinnostem a sami se odbýváme.

Navštivte mou nutriční ordinaci a do dobré kondice dostanu nejen vás, ale i vaše nejbližší. Stačí se jen naučit, jak zdravě a správně jíst. K tomu vám poslouží nutričně i kaloricky vyvážené jídelníčky.

„Jídlo vám musí především chutnat, nesmíte mít hlad a musíte být schopni si vše snadno a rychle uvařit“ – to je základ úspěchu!

Těším se na vaší návstěvu 🙂

600+

Jídelníčků na míru

5+

Klientů denně

25+

Let praxe

6500+

Spokojených klientů

Mám pochopení

Při změně životosprávy je vždy lepší, pokud se vše děje postupně. Nikdo z nás se nevyhne situaci, kdy čas od času zahřešíme méně vhodnou potravinou či alkoholem. Nebojte, i s tím se u nás v plánu počítá. Naučím vás, jak to vše zvládnout.

Umím podpořit

Hubnutí sice není těžké, ale není ani jednoduché. Se správnou podporou a vědomím, že v tom nejste sami, se vše zvládá lépe. Po celou dobu, co budete u mě v péči, budu tím, na koho se můžete kdykoliv obrátit a požádat o radu.

Vždy poradím

Za téměř 20 let praxe není snad situace, se kterou bych se nesetkal. To je pro vás jistota, že budete ve správných rukách. Krásné české přísloví praví „dobrá rada nad zlato“. Ano, to mohu potvrdit a ve výživě to platí dvojnásob.

Neopakujte stále stejné chyby!

Naprostá většina nových klientů za mnou přichází s těmito slovy: „Nejde mi zhubnout, omezuji se v jídle, nepřejídám se, vybírám si pouze to zdravé, nejím sladkosti a nebo zcela výjimečně, hodně sportuji a prostě NIC, žádný výsledek, ba dokonce cítím, že přibírám“.

Že se v tom poznáváte? Není divu. Toto opravdu řeším dnes a denně.

Objednejte se na vstupní konzultaci a všechno spolu probereme. Uvidíte, že až vám vysvětlím, jak lidské tělo funguje a co vlastně potřebuje, že vám to bude dávat smysl. Po prvních 14 dnech zaznamenáte první úbytek v pase a to vás ujistí a podpoří, že jste se vydali správnou cestou. Rád vám pomohu. Máte-li stále pochybnosti, přečtěte si recenze mých klientů