Poskytované služby

Poskytované služby

Výživové poradenství

Od roku 2000 se zabývám poskytováním odborného výživového poradenství v oboru zdravé výživy a správného stravování. Mými klienty jsou převážně lidé s nadváhou a to i děti od dvanácti let, kdy se může s cílenou redukcí tuku začít. V péči může být naprosto kdokoliv, kdo chce změnit svou postavu a celkovou životosprávu. Jsou zde maminky po mateřské dovolené, osoby se sedavým zaměstnáním, studenti, důchodci i sportovci. Cíl je společný pro všechny – chtějí žít zdravě a být v dobré kondici. Neprodávám žádné zázračné doplňky stravy nebo spalovače tuků, ale učím klienty sestavovat si své vlastní zdravé a správné jídelníčky. Základem úspěchu je, aby každý věděl, co jíst, kdy a kolik jídla má mít na svém talíři. 

Detoxikace těla - detoxikační očistná kůra

Abychom se těšili pevnému zdraví, je třeba myslet na správné fungování těla, především pak funkci střev. Jsem autorem několika rozdílných očistných kúr, které vybírám a upravuji dle individuálních potřeb klienta. Každý tak dostane očistný jídelníček vhodný pro jeho zdravotní stav a nastavený cíl.

Sestavení jídelníčku

Nutriční poradenství není založeno na vypracování např. 50 jídelníčků, protože nemohu vědět, co klientovi bude chutnat a v jaké kombinaci. Já vás naučím jídelníčky přímo tvořit. K tomu každý obdrží přístup do unikátní PC a mobilní aplikace pro tvorbu jídelníčku a dle svých chutí si vytvoří tolik jídelníčků, kolik jen chce. Hojně využívaná funkce v aplikaci je možnost se inspirovat jídelníčky, který sice vytvořil jiný klient, ale na stejných hodnotách jako budete mít vy. Vše je velmi jednoduché a zvládnou to opravdu všichni.

Zdravé a trvalé hubnutí

Zajímá vás, jak vypadá zdravé a správné hubnutí s možností si čas od času zahřešit něčím sladkým, slaným nebo alkoholem? V tom případě se objednejte do mé ordinace a vše se dozvíte. Není přeci cílem, aby člověk už nikdy nemohl jít na oslavu, navštívit rodiče nebo jet na dovolenou a užít si jí se vším všudy. Nemám pravdu? 🙂

laptop, office, hand

Konzultace

Zaujaly vás mé služby? Chcete zdravě jíst a dlouho žít? Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci, při které sami zjistíte, že trvale zhubnout není žádná velká věda. NOVĚ PROVÁDÍM VSTUPNÍ KONZULTACE I PO TELEFONU NEBO SKYPE!!!

technology, hands, agreement

Klientský servis

Je velmi důležité, aby měli klienti možnost se na mě kdykoliv obrátit (telefonicky nebo emailem). To jim neustále dodává jistotu, že v tom nejsou sami a díky brzké odpovědi tak mohou okamžitě mé rady uvést do života. Společně to zvládneme. Uvidíte, že je vše jednodušší, než to na první pohled vypadá.

Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci...